Eesti raamatupidajate konverents “Teejuht” toimub Hilton Tallinn Park hotellis

Eesti raamatupidajate konverentsFoto: Evelin Talvar

Kes mäletab, siis 2015. aastal oli Nordea Kontsertsaalis ligi 650 raamatupidajat. Uuendustena räägiti avaliku sektori e-arvetele üleminekust, ikka maksudest ja äriseadustiku muudatustest. Sel hetkel ei osanud keegi arvata, et konverents võiks toimuda videoülekandes. Aga juba mõne aasta pärast see tuli ning aastast 2019 oleme jaganud päeva paralleelselt saalis ja veebis.

Eesti suurim ja pidulikem konverents aga ei anna kuidagi oma mõõtu, kui ei saa osaleda ise kohapeal, ei tunne küünarnukitunnet või ei näe neid toredaid kolleege. Meenutades üht osaleja tagasisidet – “Super mõnus päev oli vahelduseks töörutiinile. Mess oli üllatav aga väga meeldiv. Isegi ostsin endale armsa kingituse sealt.” – anname teada, et oleme sel korral otsustanud, et konverentsisaal on ainuõige koht saamaks uusi teadmisi ja tähistada raamatupidajate päeva. Just kohapeal on suutäis reklaamkliendi poolt välja pandud šokolaadi kõige parem!

Kutsume kõiki raamatupidajaid ja arvestusala spetsialiste 8. novembril Hilton Tallinn Park hotelli konverentsikeskusesse konverentsile “Teejuht 2024. aastaks”. Päeva juhib endiselt oodatud ja armastatud saatejuht Marko Reikop.

Suve jooksul paneme paika päevakava, et konverentsipäeval kajastada kõike olulist, mis 2024. aastal töös rakendama peab. Kava koos lektoritega avaldame 5. septembriks.

Senika aga pakume võimalust broneerida oma koht saalis suvise soodushinnaga 188 EUR + km.

Konverentsi korraldavad koostöös Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus ning raamatupidamis- ja maksuinfoportaal RMP.geenius.ee.