RMP portaali RSS link

rss
Foto: Shutterstock

RMP raamatupidamis- ja maksuinfoportaali uudiste ja artiklitega saad jooksvalt kursis olla kasutades RSS-i.

Meie RSS viide on rmp.geenius.ee/feed

Mis on RSS?

RSS (inglisekeelne lühend sõnadest Rich Site Summary või Really Simple Syndication) on infovahetusstandard, mis lubab veebilehtedel vahetada mugavalt uudiste pealkirju ja sisu.

Kuidas kasutada?
RSS uudistevoo tõmbamine oma arvutisse toimub spetsiaalse vabavaralise programmi ehk RSS-sirvija abil, mis käib ise regulaarselt veebilehte kontrollimas ning annab kasutajale uue uudise lisandumisest teada helisignaali või uudise sisu kokkuvõtva infoaknaga. Samuti säilib RSS-sirvijas kogu uudistevoog tänu millele saate näiteks tööpäeva alguses hea ülevaate värsketest uudistest või tööpäeva lõpus tutvuda päeva tähtsamate uudistega. RSSi kasutamise võimalused sõltuvad ka kasutatavast RSS-sirvijast.

RSSi kasutamiseks sobivad erinevad programmid, näiteks Feedly (Web, iOS, Android) või RSS Feed Reader (lisab plugina Chrome’i brauseri külge).

Integreeritud RSS-sirvijad on olemas enamikes internetibrauserites. Nende brauserite kasutamisel ei ole spetsiaalse RSS-sirvija kasutamine vajalik. RSS uudistevoo aktiviseerimiseks tuleb RSS-sirvijasse sisestada vaid RSS voo viide.