RMP veebilehe kasutajakonto muutmine ja kustutamine

Hea raamatupidamise ja maksuinfoportaali RMP registreerunud kasutaja! Nüüd, kui RMP.ee portaal on liitunud Geenius Meediaga, on põhjust taas oma kontole pilk peale visata.

Asume alates maikuust RMP.geenius.ee aadressil ning kõik kasutajakontod on samuti üle tõstetud. Küll aga ei olnud võimalik kasutajate paroole turvalisuse tõttu üle tõsta, mis tähendab, et kõigil kasutajatel on RMP.geenius.ee portaali teenuste kasutamiseks vajalik oma parool uuendada.

Seda on kõige lihtsam teha, kui lähete RMP.geenius.ee aadresile, valite “Logi sisse” ning leiate vormi pealt lingi “Unustasid parooli?”.

unustasid parooli logimine

Samuti ootame infot aadressile rmp@geenius.ee, kui muutub teie e-posti aadress, mida kasutate RMP portaali lugemiseks.

Mis teha, kui sul on mitu kasutajakontot?

Registreerunud kasutajate andmebaasis esineb mitmeid topeltregistreerumisi, mis tekitab segadust ja suurendab ebavajalikku andmemahtu. Tihtipeale on mitme kasutajakonto loomise põhjused väga lihtsad, näiteks,

  • kui lugejal on mitu e-posti aadressi või töökohta ja unustatakse, millist aadressi registreerumisel kasutati ja luuakse uus kasutajakonto või
  • vahetatakse töökohta ja vana e-posti aadress enam ei kehti.

Seega, kui olete aja jooksul registreerunud portaali kasutajaks mitme erineva e-posti aadressiga, millest mõni ehk enam ei kehti, siis palume teil kirjutada e-posti aadressile rmp@geenius.ee või helistada 684 8110 ning paluda kustutada konto või muuta vana aadress uueks. Kõik ikka selleks, et pakkuda kvaliteetsemat teenust.

Kasutajakonto (e-posti aadressi) muutmine

RMP veebilehel ei ole kasutajal võimalik ise oma kasutajanime ehk e-posti aadressi muuta.

Võite meile ka kirjutada e-maili klikkides allolevatel linkidel:

>> Soovin muuta kasutajanime ehk e-posti aadressi
>> Soovin kustutada oma kasutajakonto

Ühtlasi tuletame meelde (nagu on kirjas ka kasutajatingimustes), et Geenius Meedia OÜ ei müü, vahenda ega edasta kasutajate isiku- ja kontaktandmeid kolmandatele isikutele.

Täname Teid!
RMP toimetus