MS Word edasijõudnutele

Töötad mahukate dokumentidega või hoopis vormistad oma lõputööd? Word edasijõudnutele tutvustab Sulle kõige nutikamaid tööriistu, mis muudavad selle programmi kasutamise imelihtsaks! Ilmselt enamus meist on töö- või kooliülesannete tarbeks kasutanud Word programmi, kuid läbides selle koolituse, saad Sa aru, kui palju kiiremini ja lihtsamalt oleks enamus neist aeganõudvatest vormistamistest saanud teha.

Sihtgrupp

Kontoritöötajad ja kõik, kes mahukate dokumentidega töötavad. Koolitus on suureks abiks ka lõputöö vormistamisel.

Koolitusel osalemise eeldused (soovitavalt): Koolitusel osalemise eeldused: Koolitus sobib õppijale, kes on läbinud MS Wordi baaskursuse (MS Word – esimesed sammud) või omab samaväärseid teadmisi.

Eesmärk

Koolitus keskendub eelkõige sellele, milliseid võimalusi Word pakub ning kuidas neid töövahendeid õigesti praktikasse rakendada.

Koolitus sobib hästi igapäevakasutajale: alustatakse dokumendi seadistamisest ja dokumendi õigest ülesehitamisest ning liigutakse sammhaaval edasi peamiste töövahendite juurde. Olulisel määral keskendutakse sellele, kuidas dokumente õigesti vormistada, ühtlustada erinevad vormingud ning kuidas kasutada täpp-number loetelusid.

Samuti uuritakse, kuidas on võimalik automatiseerida linke, luua sisukordi, kaitsta tehtud tööd ning seda teistega jagada. Koolituse käigus luuakse alus oskustele, millega on koheselt võimalik oma tööd Wordis efektiivsemaks muuta, vähendada ajakulu korduvtegevustele, kasutada Wordis pakutavaid töövahendeid õigesti ning seeläbi vähendada hilisema käsitöö hulka. Lisaks antakse kogu koolituse vältel asjakohaseid nõuandeid ning näpunäiteid, tutvustatakse kiirklahve ning otseteid, millega oma Wordi kasutamise oskusi veelgi rikastada.

Teemad ja ajakava

10.00-15.45

 • Sissejuhatus ja peamiste töövahenditega tutvumine. Wordi mallide tutvustus ja dokumendi loomine nende põhjal. Teksti sisestamise võimalused, erinevate vormingute ja stiilide kasutamine. Tekstide otsimine ja asendamine. Automaattekstide kasutamine.
 • Pealkirja laadid ja nendest tulenevad võimalused – sisukord, navigeerimine, loetelud jne. Illustratsioonide lisamine ja kujundamine. Juht- ja alamdokumentide loomine.
 • Arv- ja numberloetelude kasutamine ning korrastamine. Mitmetasemeliste loetelude loomine. Ristviidete ja linkide kasutamine.
 • Tabelite lisamine ja muutmine, kujundamine ja paigutamine dokumendis. Tabelite import Excelist.
 • Dokumendi kaitsmine ja jagamine ning muudatuste jälitamine. All- ja lõpumärkused. Dokumendi salvestamine, privaatse informatsiooni eemaldamine ja dokumendi kaitsmine. Dokumendi ettevalmistamine ja printimise sätted.

Toimumise aeg: 01. ja 02. august 2024 kell 10.00-15.45

Osavõtutasu

 • 249 EUR + km = 303,78 EUR

Hind sisaldab koolitust; õppematerjale; koolitaja konsultatsiooni õpitud teemade kohta e-posti teel pärast koolitust; tunnistust.

Lisainfo

 • Vajadusel pakume tasuta korduskoolitus kui tunned, et mõni oskus vajab täiendamist või pidid endast mittesõltuvatel põhjustel koolituse katkestama.
 • Sooje jooke koos küpsistega (klassikoolitusel)
 • Lõunasööki igal koolituspäeval (klassikoolitusel)
 • Tasuta parkimist (palume parkimine registreerida meie büroojuhi juures koolitusele saabudes igal koolituspäeval)
 • Nordic Koolitus OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Registreerimine

Piletid

Vali pilet ja märgi osalejate arv Hind Osalejate arv
Osavõtutasu 303,78 €

Arve info

Pane tähele!

Peale koolitusele registreerumist saadetakse Teie e-posti aadressile broneeringu kinnitus andmete edastamise kohta. Seejärel võtab koolitaja Teiega ühendust ja saadab üritusel osalemiseks arve.

Märksõnad: ,

Pane tähele!

Kord nädalas

Telli RMP Nädalakiri

Kolmapäeviti saadetav Nädalakiri sisaldab raamatupidamise, maksunduse ja tööõiguse valdkonna olulisi uudiseid, spetsialistide artikleid, seadusemuudatusi, nõuandeid ja soovitusi.

Töövahendid

Maksukalender Maksumäärad Numbriline Tööajafond RTJ IFRS Abitabelid Seadused MTA avalikud päringud Nädalakiri

Kalkulaatorid

Palgakalkulaator Maksuvaba tulu kalkulaator Puhkusekalkulaator Auditikalkulaator Kogumispensioni kontroll