Vähem käsitööd! Banqupi äpp sisestab tšekid ja arved Banqupi sinu eest

Kui ostad kütust, siis kas sinulgi maandub kviitung kenasti rahakotis? Ja kui kuu hakkab lõppema, kogud peotäie kogunenud kviitungeid kokku ja viid raamatupidajale? Tema omakorda toksib kõik need kenasti sisse ning kõik tundub nagu ilus olevat … Ära kiusa ennast ega oma raamatupidajat!

Laadige mõlemad alla Banqupi äpp ja ükskõik kumb teist saab tšekid ning teised dokumendid lihtsalt üles pildistada, misjärel Banqup need digiteerib ja iga info maandub Banqupis just õigesse kohta. Paberdokumente aga ei pea enam üldse alles hoidma, kui need on Banqupis turvaliselt salvestatud. Nii et, hüvasti ostutšekid – need võib lihtsalt käigupealt üles pildistada ja tšekid kohe minema visata!

Laadi äpp alla klõpsates sobival lingil ja järgi järgmiseid kahte sammu!

1. Tee arvest või kviitungist foto

Ava äpp, klõpsa ekraani paremas alanurgas oleval “+” nupul ja puuduta nuppu “Tee pilt”.

Äpp avab automaatselt kaamera. Aseta arve või kviitung tasasele pinnale. Veendu, et dokument mahuks ekraanil olevasse rohelisse raami, seejärel teeb äpp dokumendist automaatselt pildi.

Kui äpp teavitab sind ebapiisavast valgusest, liigu lihtsalt paremini valgustatud kohta.

2. Laadi dokument üles

Kui pilt on jäädvustatud, saad arve või kviitungi Banqupi üles laadida. Banqupi nutikas digiteerimise funktsioon suudab dokumendilt info välja lugeda ja Banqupis õigetele andmeväljadele salvestada.

Avanevas eelvaates puuduta nooleikooni ja seejärel nuppu “Laadi dokument üles”. Kui dokumendil on mitu lehekülge, puuduta valikut “Lisa dokumendile lehekülg”.

Järgmisel kuval vali, kuhu soovid arve või kviitungi üles laadida – kas dokumentide keskkonda või ostuarvete või müügiarvete alla. Kui valik tehtud ja puuduta nuppu “Laadi üles”.

Seejärel kinnita ja määra äsja üles laaditud dokumendi tüüp – kas see on arve, kreeditarve või kulutšekk? Lisaks märgi, kas see on juba tasutud või mitte.

Nüüd klõpsa “Laadi dokument üles” ning see jõuab kenasti Banqupi. Seejärel digiteerib Banqup dokumendi selliselt, et pildil salvestatud info kajastub Banqupis õigetel väljadel. Lisaks on Banqupis ja Banqupiga liidestatud raamatupidamisprogrammis sellele ligipääs ka Sinu ettevõtte raamatupidajal.

Hea teada! Äpis on teisigi kasulikke võimalusi

  • Koosta arve sekunditega ja saada otse äpist klientidele, kusjuures arveid saad äpist saata nii e-arvena kui ka meilile.
  • Saad vaadata, millal su ettevõtte arved on saadetud, avatud, vaadatud ja makstud.
  • Ka oma klientidele, tarnijatele ja Banqupi salvestatud dokumentidele pääsed äpis ligi – saad neid mugavalt filtreerida ja otsida.

Ja palju muud … uuri lähemalt äpist!

Tagasi Banqup rubriiki..

Allikas: Banqup
Märksõnad: