RMP.ee kolis uuele aadressile rmp.geenius.ee

Foto: Shutterstock

1. oktoobril 2023 möödub 19 aastat hetkest, kui raamatupidamis- ja maksuinfoportaal RMP oli esmakordselt kasutajate päralt. Aja jooksul on tehnoloogia arenenud pöörase kiirusega. Lisaks näitab aeg, et jätkusuutliku ettevõtluse tagab mitmekülgne koostöö, infotehnoloogiline arendus ja aktiivsed kliendid.

Meil on hea meel teatada, et raamatupidamis- ja maksuinfoportaal RMP.ee on uuenemisfaasis. Eelmise aasta oktoobris ühinesid RMP Eesti ja Geenius Meedia ning sellest on tingitud ka vajadus kolida rmp.ee uuele aadressile rmp.geenius.ee.

Olles edaspidi geenius.ee portaali osa, jätkab RMP toimetus endiselt raamatupidamise,  maksu- ja tööõiguse valdkonna kõige olulisemate uudiste jagamist, erialase tööks vajaliku info koostamist ning täiendkoolituste korraldamist.

Mõned suuremad muudatused, mis pikaaegsele RMP lugejale uudiseks

  • RMP kasutajakontod tõsteti kõik rmp.geenius.ee alla üle, kuid turvalisuse tagamiseks on kõigil konto omanikel vajalik uuendada enda RMP konto salasõna.
  • Kasutajakonto lehel saab igaüks tellida endale nii RMP kui ka kõigi teiste geenius.ee portaalide uudiskirju. 
  • Foorumis küsimuse ja vastuse esitamiseks on endiselt vajalik kasutajakontoga portaali sisselogimine. 
  • Endiselt lugejale näidatud artiklid on edaspidi maksumüüri taga. Maksumüür aga annab võimaluse RMP lugejal lugeda lisaks rmp.geenius.ee portaalile kõiki teisi geenius.ee portaali :) ning saada osa erinevatest soodustustest. Kõigest sellest jõuame rääkida juba edaspidi.

Endiselt jätkame nii RMP toimetuse koolituste korraldamist kui ka meie partnerite koolituste info jagamist, testide koostamist, e-poe toodete valiku laiendamist erialaste töövahenditega jpm.

Aitäh senise usalduse eest ja edu järgmisteks aastateks.

RMP.ee toimetus 
rmp@geenius.ee