RMP veebilehe kasutajakonto muutmine

Hea raamatupidamise ja maksuinfoportaali RMP registreerunud lugeja!

Telia otsus müüa Online.ee keskkond Norra firmale on suurendanud @hot.ee, @online.ee, @suhtlus.ee, @neti.ee, @estpak.ee, @solo.ee, @estnet.ee või @vnet.ee aadresside vahetust mõne muu meiliteenuse vastu ja küsimusi meile, kuidas muuta oma kasutajakonto meiliaadressi. Kahjuks seda muudatust ei saa lugeja ise teha.

Kasutajakonto (e-posti aadressi) muutmine

Kui soovid RMP veebilehel oma kasutajanime ehk e-posti aadressi muuta, siis anna sellest RMP toimetusele teada aadressile rmp@geenius.ee või klikkides lingil:

>> Soovin muuta kasutajanime ehk e-posti aadressi

Kasutajakonto parooli uuendamine

Ja eriti nüüd, kui RMP portaal on liitunud Geenius Meediaga, on põhjust oma kontole pilk peale visata.

Kolisime alates maist 2023 RMP.geenius.ee aadressile, kuhu tõsteti ka kõik kasutajakontod. Küll aga ei olnud võimalik turvalisuse tõttu tõsta üle kasutajate paroole, mis tähendab, et kõigil kasutajatel on RMP.geenius.ee portaali teenuste kasutamiseks vajalik oma parool uuendada.

Seda on kõige lihtsam teha, kui lähete RMP.geenius.ee aadresile, valite “Logi sisse” ning leiate vormi pealt lingi “Unustasid parooli?”.

unustasid parooli logimine

Samuti ootame infot aadressile rmp@geenius.ee, kui muutub teie e-posti aadress, mida kasutate RMP portaali lugemiseks.

Mis teha, kui sul on mitu kasutajakontot?

Registreerunud kasutajate andmebaasis esineb mitmeid topeltregistreerumisi, mis tekitab segadust ja suurendab ebavajalikku andmemahtu. Tihtipeale on mitme kasutajakonto loomise põhjused väga lihtsad, näiteks,

  • kui lugejal on mitu e-posti aadressi või töökohta ja unustatakse, millist aadressi registreerumisel kasutati ja luuakse uus kasutajakonto või
  • vahetatakse töökohta ja vana e-posti aadress enam ei kehti.

Seega, kui olete aja jooksul registreerunud portaali kasutajaks mitme erineva e-posti aadressiga, millest mõni ehk enam ei kehti, siis palume teil kirjutada e-posti aadressile rmp@geenius.ee või helistada 684 8110 ning paluda kustutada konto või muuta vana aadress uueks. Kõik ikka selleks, et pakkuda kvaliteetsemat teenust.

Ühtlasi tuletame meelde (nagu on kirjas ka kasutajatingimustes), et Geenius Meedia OÜ ei müü, vahenda ega edasta kasutajate isiku- ja kontaktandmeid kolmandatele isikutele.

Täname Teid!
RMP toimetus

Pane tähele!

Kord nädalas

Telli RMP Nädalakiri

Kolmapäeviti saadetav Nädalakiri sisaldab raamatupidamise, maksunduse ja tööõiguse valdkonna olulisi uudiseid, spetsialistide artikleid, seadusemuudatusi, nõuandeid ja soovitusi.

Töövahendid

Maksukalender Maksumäärad Numbriline Tööajafond RTJ IFRS Abitabelid Seadused MTA avalikud päringud Nädalakiri

Kalkulaatorid

Palgakalkulaator Maksuvaba tulu kalkulaator Puhkusekalkulaator Auditikalkulaator Kogumispensioni kontroll