Palgamakse teenus, kui mugav makselahendus, laieneb

Foto: Shutterstock

SEB pank pakub koostöös maksu- ja tolliametiga palgamakse teenust, mille eesmärk on pakkuda ettevõtetele mugavat ja turvalist palgamaksete võimalust.

Uus palgamakse lahendus võimaldab ettevõtetel teostada palgamakseid ning deklareerida ja tasuda riigimaksud kiirelt ja mugavalt ühes kanalis – SEB internetipangas. Teenus on eeskätt mõeldud väikeettevõtetele ning palgamakse lahendus sisaldub kõikides SEB äripakettides.

Teenus pakub mitmeid olulisi eeliseid

  • Kiirus ja efektiivsus: palgamaksete tegemine toimub reaalajas, võimaldades ettevõtetel tagada oma töötajatele kiired ja õigeaegsed palgamaksed.
  • Lihtsus: lahendus lihtsustab tulu- ja sotsiaalmaksu, kohustusliku kogumispensioni makse ja töötuskindlustusmakse deklaratsiooni vormi TSD esitamist.
  • Turvalisus: SEB tagab, et palgamaksed on alati kaitstud ning töötasu jõuab vaid õigustatud isikuteni.
  • Klienditugi: SEB panga professionaalne ja abivalmis meeskond on alati valmis kliente aitama ning lahendama tekkinud küsimusi või probleeme.

SEB panga ärisegmendijuhi Maarja-Maria Aljase sõnul on uus palgamakse teenus oluline samm ettevõtete jaoks, kes hindavad kiirust, turvalisust ning mugavust oma palgamaksete haldamisel. “Meie eesmärk on pakkuda klientidele parimaid lahendusi nende vajaduste rahuldamiseks ning uus palgamakse teenus on selle näide. Nüüdsest saab palgamaksega maksudeklaratsiooni vormile TSD kanda töötasu, dividendide, juhatuse liikme tasu, haigusraha, minimaalse sotsiaalmaksu ning VÕS lepingujärgse tasu väljamakseid,” kirjeldas Aljas.

Maksu- ja tolliameti juriidilise isiku teenusejuhi Külli Külm-Kivistiku sõnul on SEB liitumine palgamakse teenusega väga oodatud sündmus.

“Palgamakseks piisab vaid sellest, et ettevõtte esindajal on e-MTAs volitused deklaratsiooni esitamiseks. Edasi toimub kõik automaatselt, maksed kantakse deklaratsioonile ja deklaratsioon kinnitatakse ilma e-MTAsse logimata ning maksukohustus saab kontaktivabalt täidetud. Sellised uuenduslikud teenused on meie üks olulisemaid prioriteete ja loodame, et tulevikus lisandub neid koostöös erasektoriga ettevõtjate maksukohustuste täitmiseks veelgi,” lisas Külm-Kivistik.

Märksõnad: ,

Pane tähele!

Kord nädalas

Telli RMP Nädalakiri

Kolmapäeviti saadetav Nädalakiri sisaldab raamatupidamise, maksunduse ja tööõiguse valdkonna olulisi uudiseid, spetsialistide artikleid, seadusemuudatusi, nõuandeid ja soovitusi.

Töövahendid

Maksukalender Maksumäärad Numbriline Tööajafond RTJ IFRS Abitabelid Seadused MTA avalikud päringud Nädalakiri

Kalkulaatorid

Palgakalkulaator Maksuvaba tulu kalkulaator Puhkusekalkulaator Auditikalkulaator Kogumispensioni kontroll