Kui raamatupidaja kehtestab end ja seab piirid oma tööle

Paljud meist leiavad end igapäevaselt järjest kiireneva elutempo ja väljakutsete keerises. Reeglina lisandub juba läbi mõeldud ja paika pandud tegevuskavale veel uusi ootamatuid ülesandeid ja päringuid nii vasakult kui paremalt. Vahel võib olla hirmutav isegi e-postkasti avada, peljates, millist töökoormust see lisaks pakub. Loomulikult teeme me e-kirjad lahti ja saame taas kõigega hakkama. Meile eestimaalastele on kasvatuse ja kasvamisega justkui sisse programmeeritud tubli olemise ja hakkama saamise standard. Oleme tublid… kahjuks pahatihti ka kuni murdumiseni. 

Katrin Roosileht on kogenud psühholoog ning räägib 17. aprilli Eesti raamatupidajate konverentsil “Kevadmissioon”, miks meil on nii raske oma piire kehtestada. Kuidas ütelda “ei” nii, et küsijat mitte pahandada. Ja mis peamine, saame selgust, kuidas vältida sellisel juhul ebameeldivaid tundeid iseenda sees, kuidas ennast mitte süüdi tunda. Meie võimalus on tunda rõõmu ja ütelda “ei”.

Registreeru igakevadisele raamatpidajatele mõeldud konverentsile “Kevadmissioon”!

Pane tähele!

Kord nädalas

Telli RMP Nädalakiri

Kolmapäeviti saadetav Nädalakiri sisaldab raamatupidamise, maksunduse ja tööõiguse valdkonna olulisi uudiseid, spetsialistide artikleid, seadusemuudatusi, nõuandeid ja soovitusi.

Töövahendid

Maksukalender Maksumäärad Numbriline Tööajafond RTJ IFRS Abitabelid Seadused MTA avalikud päringud Nädalakiri

Kalkulaatorid

Palgakalkulaator Maksuvaba tulu kalkulaator Puhkusekalkulaator Auditikalkulaator Kogumispensioni kontroll