SEB aitab muuta ettevõtte raamatupidamise lihtsamaks

Maarja-Maria AljasFoto: SEB

Ettevõtjad saavad  lihtsustada oma igapäevast raamatupidamisele kuluvat tegevust, ühildades oma raamatupidamistarkvara pangaga. SEB pakub oma teenusevalikus ettevõtetele rakendusliidest SEB Baltic Gateway, mis vähendab oluliselt aega ja stressi maksete ning väljavõtete koostamisele.

Teenus loob panga ja ettevõtte majandus -või raamatupidamistarkvara vahel 24/7 otseühenduse ja võimaldab andmeid vahetada automaatselt ja reaalajas. Ärikliendi arvelduspaketi omanikele on SEB Baltic Gateway baasteenused operaatorkanali kaudu tasuta.  

Sobitub iga ettevõtte vajadustega 

“Raamatupidamiseks ei pea eraldi sisse logima SEB internetipanka, vaid vajaminevad tegevused saab teha oma raamatupidamistarkvaras. Teenus sobib igas suuruses ja vajadustega ettevõtetele, sest seda on võimalik integreerida nii erilahendusena vastavalt ettevõtte soovidele ja kasutatava tarkvara võimalustele (niinimetatud otsekanal) või ühildada majandustarkvara pakkujaga (niinimetatud operaatorkanal),” kommenteeris SEB ärikliendi segmendijuht Maarja-Maria Aljas.  

Operaatorkanali puhul lisandub andmevahetusse ka kliendile raamatupidamist pakkuv tarkvara partner, kes pakub valmislahendust enda tarkvaras. 

Täna saavad SEB kliendid teenust kasutada kõikide enimkasutatavate majandustarkvarade kaudu: Acclouding, Briox, Directo, Korto (Tarkvaralabor), Merit Aktiva, SimplBooks, SmartAccounts, Standard Books (Excellent Business Solutions) ja Joosep 5 (Vallaste ja Partnerid). 

Üks laiemate võimalustega teenus Eestis 

SEB Baltic Gateway teenus on täna Eesti turul sarnaste toodete hulgas üks rikkalikuma funktsioonivalikuga. Teenusesse on lisatud mitmeid võimalusi, mis aitavad ettevõtjatel veelgi mugavamalt ja tõhusamalt pangateenuseid otse kliendi raamatupidamistarkvaras kasutada.  

“Kõik maksed saab raamatupidamistarkvarast importida SEB internetipanka ja need seal lihtsalt kinnitada. Raamatupidajate jaoks muudab see maksete ettevalmistamise mugavamaks ning aitab vähendada aega käsitsi töö tegemisele,” rääkis Aljas. 

“Kui ettevõttel on lisaks SEB-le kontosid ka teistes suuremates  pankades, siis saab lisaks SEB kontode väljavõttele ülevaate ka ettevõtte teiste kontode kohta,” lisas Aljas. 

SEB Baltic Gateway teenusega on toetatud on kõik maksetüübid ja erinevad funktsioonid, näiteks koondmaksed – nii saab palgamaksete tegemisel olla kindel, et töötaja saab selle koheselt kätte isegi siis, kui tema konto asub teises pangas (tingimusel, et tema pank toetab välkmakseid).

Pane tähele!

Kord nädalas

Telli RMP Nädalakiri

Kolmapäeviti saadetav Nädalakiri sisaldab raamatupidamise, maksunduse ja tööõiguse valdkonna olulisi uudiseid, spetsialistide artikleid, seadusemuudatusi, nõuandeid ja soovitusi.

Töövahendid

Maksukalender Maksumäärad Numbriline Tööajafond RTJ IFRS Abitabelid Seadused MTA avalikud päringud Nädalakiri

Kalkulaatorid

Palgakalkulaator Maksuvaba tulu kalkulaator Puhkusekalkulaator Auditikalkulaator Kogumispensioni kontroll