Ettevõtjad leiavad tulevikus kõik töötajatega seonduva eesti.ee keskkonnast

Tulevikulahenduses on töötajatega seotud toimingute info ja viited struktureeritud kategooriatesse ja gruppidesse, mis lihtsustab vajaliku info leidmist.Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
PRO tellijale

Möödunud aasta detsembris valmis töötajatega seotud toimingute ärisündmuse analüüs, mille tulemina loodav esmane kasutajavaade on eesti.ee keskkonda lisandumas hiljemalt 2024. aasta lõpuks.

Analüüsi üks eesmärkidest oli koostada ühtne ja terviklik ülevaade riigis pakutavatest teenustest, mis abistavad ettevõtjat töötajatega seotud toimingutes. Tervikliku ülevaate koostamine oli vajalik, sest seni pole riigis pakutavaid töötajatega seotud teenuseid ühiselt käsitletud ning info on killustunud erinevate asutuste vahel. Analüüsi käigus kaardistati 126 erinevat töötajatega seotud teenust, infoteenust ja päringu tegemise võimalust. Ettevõtjatel puudub hetkel ühtne ülevaade kõikidest töötajatega seotud kohustustest ja võimalustest ning nad võivad seetõttu ilma jääda neile olulisest infost.

Hetkeolukorra kaardistamise käigus koostati põhjalik ülevaade erinevatest ettevõtjatele pakutavatest teenustest, mida võeti arvesse tulevikulahenduse loomisel. Analüüsi käigus töötati välja töötajatega seotud toimingute ärisündmuse tulevikulahendus, mis võimaldab ettevõtjatel leida ühest kohast — eesti.ee ettevõtjale keskkonnast — usaldusväärset informatsiooni ettevõtte elukaare jooksul aset leidvate töötajatega seotud toimingute kohta ja viited iseteeninduskeskkondadele, kus vajalikke teenuseid kasutada.

See lugu on PRO tellijatele.

Logi sisse või vormista tellimus hinnaga 3 € kuu:

Tutvumishind!

PRO 1 kuu (pikenev)

  • Ligipääs PRO portaalidele (RMP, Äri, DigiPro, Rikas ja E-kaubandus).
  • Üle 2000 raamatupidaja tööks vajaliku jooksvalt ajakohastatud tööriista, juhendi ja nõuande (sealhulgas üle 50 abitabeli).
  • RMP toimetuse korraldatud koolitustele soodustus vähemalt 25 eurot.
  • Ligipääsu Geeniuse seitsme teemaportaali tasulisele sisule.
  • Ajakirjade Autoleht, Autoleht Ekstra ja Digi artiklite lugemisõigust veebis.
  • Ajakirja Digi paberväljaannet. Selle saamiseks saada palun oma aadress aadressile telli@geenius.ee. Paberajakirja saad tellida ainult Eesti aadressile.

26.99 € 3 € / kuu

Maksad esimesel kuul 3 €. Prooviperioodi järel jätkub tellimus hinnaga 26,99 € kuus. Soodushinnaga pakkumist saad kasutada ühe korra. See on automaatselt pikenev püsitellimus, mille saad igal ajal tühistada. Juhul kui kasutad tellimuse vormistamiseks mobiilimakset, lisandub hinnale 0,32€ teenustasu.

Tellija andmed

Sellise registrikoodiga ettevõtet ei leitud
Sisesta korrektne e-maili aadress
Sisesta korrektne mobiiltelefoninumber
Paroolid ei kattu
Tellimiseks nõustuge veebilehe kasutustingimustega
Maksan pangakaardiga Logi sisse
Sisesta SMS'ga saabunud PIN-kood

Soovid maksta arvega, teha hulgitellimuse või otsid teistsugust tellimust? Kõik tellimisvõimalused leiad siit.

Pane tähele!

Kord nädalas

Telli RMP Nädalakiri

Kolmapäeviti saadetav Nädalakiri sisaldab raamatupidamise, maksunduse ja tööõiguse valdkonna olulisi uudiseid, spetsialistide artikleid, seadusemuudatusi, nõuandeid ja soovitusi.

Töövahendid

Maksukalender Maksumäärad Numbriline Tööajafond RTJ IFRS Abitabelid Seadused MTA avalikud päringud Nädalakiri

Kalkulaatorid

Palgakalkulaator Maksuvaba tulu kalkulaator Puhkusekalkulaator Auditikalkulaator Kogumispensioni kontroll